Wielkie Wietrzenie Szaf w Poznaniu

Jesienny sezon rozpoczął się na dobre, dlatego też warto odświeżyć zawartość swoich szaf. Najlepszym sposobem jest wymiana ubrań. W tym celu warto wziąć udział w imprezie Wielkie Wietrzenie Szaf w Poznaniu. Jest to niepowtarzalna okazja do złowienia nowych ubrań oraz miłego spędzenia wolnego czasu.

wietrzenie szaf Poznań

Wielkie Wietrzenie Szaf Poznań to impreza będąca odpowiedzią na potrzeby mieszkańców tego miasta, którzy jak każdy z nas często mają w swoich domach rzeczy, których nie potrzebują, a nie bardzo wiedzą, co z nimi zrobić. Projekt imprezy Wietrzenie Szaf Poznań to wielki gest w kierunku ekologii tego miasta.

 

Otóż niepotrzebne przedmioty nie trafiają tu na śmietnik, lecz są w czasie imprezy znajdują nowych właścicieli. Uczestnicy przynoszą tu ubrania, buty dodatki, książki które niepotrzebnie zalegają im w szafach. Mogą je tutaj wymienić na inne, sprzedać lub oddać dla potrzebujących. Podczas trwania imprezy nie brakuje różnorodnych atrakcji takich jak kącik malucha z profesjonalną opieką animatorów, którzy umilają czas najmłodszym, loteria z nagrodami oraz konsultacje stylistyczne czy kosmetyczne. Impreza ta staje się coraz bardziej popularna i z roku na rok przyciąga setki miłośniczek ubrań, obuwia, biżuterii oraz innych ciekawych przedmiotów.

 

Author: ecotropicana.net.pl