Na czym polega holistyczne podejście do zdrowia?

Wielu z nas oczekuje, że znajdzie kogoś, który będzie miał holistyczne podejście do zdrowia. Czy tym “kimś” ma być lekarz? Niekoniecznie. A może coach zdrowia? W końcu nie chodzi o to, by ktoś nam wskazał problem i zaordynował leki, a wsparł nas w osiągnięciu założeń co do zdrowia, lecząc przy tym spędzające sen z powiek dolegliwości.

Okazuje się, że przyczyną problemów jest w większości przypadków nieracjonalna dieta, a wiele chorób da się wyleczyć bez medykamentów, a jedynie poprzez zdrowe odżywianie. Jeśli zmagasz się z chorobami metabolicznymi, a Twój organizm wymaga oczyszczenia i wzmocnienia odporności, powinieneś zgłosić się do health coacha.

Nie rozumiesz? Profesjonalista pomoże

Nam, laikom, ciężko jest nieraz zrozumieć, z jakimi problemami się zmagamy. Nazwy jednostek chorobowych niewiele nam mówią, a konieczność przejścia na dietę kojarzy się z wyrzeczeniami. Tymczasem wystarczy zgłosić się do specjalisty, który pokaże, że zdrowe odżywianie, a tym samym lepsze samopoczucie, nie oznacza drakońskich diet.

Nie wiesz, czym jest holistyczne podejście do zdrowia? To całkiem nowe, a co ważne naturalne spojrzenie na procesy zachodzące w ciele człowieka. Przyda się szczególnie tym, którzy potrzebują odzyskać siły witalne, zachować młody wygląd, energię, szczupłą sylwetkę, a przede wszystkim zdrowie. Takie podejście przejawia Katarzyna Kieszkowska.

Wiele problemów, jedno rozwiązanie

Definicja holistycznego spojrzenia na zdrowie zakłada, że na człowieka patrzy się całościowo, a ocenie podlegają jego zdrowie fizyczne, kondycja oraz samopoczucie psychiczne. Zwolennicy takiego podejścia podkreślają, że człowiek jest integralną całością, a stan jego zdrowia oddziaływuje na psychikę i odwrotnie.

Już teraz możesz w jednym miejscu zmierzyć się z wiecznym zmęczeniem, przyspieszyć metabolizm, pozbyć się toksyn, a nawet poprawić stan skóry. A to wszystko w zgodzie z naturą! Przekonaj się, że twoje ciało posiada naturalną siłę do regeneracji. Możesz to zrobić, korzystając z usług dietetyka, który zgłębił tajniki Klasycznej Medycyny Chińskiej.

Author: ecotropicana.net.pl