Ceny lotów balonem – loty balonem ceny

Loty balonowe spodobają się każdemu miłośnikowi pięknych widoków. Świat widziany z gondoli balonu zawsze dostarcza niezapomnianych wizualnych przeżyć. Lot balonem jest odpowiedni dla osób w każdym wieku, niezależnie od zainteresowań. Taka przygoda na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

Loty balonem. Co wchodzi w skład ceny przelotu?

Loty balonem ceny zaczynają się od 500 zł, kończąc na nawet ponad 2000 zł. Cena za pojedynczy przelot zależy od kilku czynników. Dużo zależy od wielkości gondoli, a co za tym idzie od ilości osób, które będą współtowarzyszami naszej podróży. Lot w grupie 3-10 osób to zwykle koszt około 500-800 zł. Atrakcja staje się dużo droższa kiedy chcemy wybrać się w podróż tylko z ukochaną lub samemu. W takich wypadkach ceny potrafią znacznie wzrosnąć. Cena takiego przelotu może osiągnąć nawet 2500 zł.

Wysoka cena wynika między innymi z dużego kosztu balonu oraz z wysokich kosztów zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom lotu. Ceny paliw również nie należą do najtańszych, a trzeba tu jeszcze doliczyć koszty transportu balonu. Zwrot inwestycji w tego typu działalność jest też uzależniona od warunków pogodowych. Z oczywistych przyczyn balon nie może wzbić się w powietrze w złych warunkach pogodowych co nie rzadko powoduje znaczne straty.

Author: ecotropicana.net.pl