Piękne widoki pod kontrolą – lot balonem na uwięzi

Lot balonem na uwięzi jest doskonałą alternatywą dla zwykłego lotu i pozwala przewieźć naprawdę sporą liczbę gości w krótkim czasie. Atrakcja tego typu na pewno zadowoli nawet najbardziej wymagających gości. Ogromy balon, około 25 m wysokości oraz 20 m średnicy wywrze spore wrażenie na każdym uczestniku zabawy.

Zanim zamówisz balon na uwięzi

Pamiętaj, że do rozstawienia balonu potrzeba naprawdę dużej przestrzeni. Minimum to kwadrat 60 x 60 m lub koło o średnicy 70 m. Raczej żaden przydomowy ogródek nie sprosta tego typu wymaganiom. Nad terenem nie może znajdować się również sieć energetyczna. Balon może wznieść się na wysokość maksymalnie 30 metrów, jednak faktyczna wysokość wzlotu zależy oczywiście od siły wiatru.

lot balonem na uwięzi

W warunkach zbyt silnego wiatru będzie trzeba poczekać na uspokojenie się warunków. Jeśli jednak pogoda dopisze, należy też pamiętać, że balon trzeba zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem. Rozstawienie całości
balonu może zając od 30 minut do godziny.

Balon na uwięzi może uświetnić każdego typu przyjęcie, zapewni niesamowite widoki i niezapomniane wrażenia osobom w każdym wieku.

 

Author: ecotropicana.net.pl