W dół
 
 

O nas

Trochę o Projekcie…

 

Chcesz zakosztować odrobiny egzotyki? Poczuć tropikalny klimat i piasek pod stopami? Już nie musisz wybierać się w daleką i kosztowną podróż do egzotycznych krajów, wszystko to możesz mieć odwiedzając Ecotropicanę.

Długo się zastanawiałam jak słowami opisać to, czym jest Projekt Ecotropicana. Projekt Ecotropicana bowiem to niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju miejsce w Poznaniu, które powstało z pasji i zamiłowania do podróży w tropikalne rejony autora Projektu Marka Stawskiego.

Projekt Ecotropicana to kawałek dżungli znajdujący się niemal w samym centrum miasta. To hawajska plaża z prawdziwym piaskiem, wystrój pełen egzotycznej roślinności i tropikalny klimat.

Czym się zajmujemy? Naszą specjalnością jest organizacja: przyjęć urodzinowych dla dzieci, różnego rodzaju przyjęć rodzinnych i okolicznościowych, imprez firmowych. Dla grup zorganizowanych natomiast prowadzimy nietypowe dżunglowe zajęcia edukacyjne.

Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa pomysły i propozycje współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu i licznym kontaktom potrafimy zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Kilka słów o mnie – właścicielce Projektu Ecotropicana w Poznaniu

Moja przygoda z Ecotropicaną rozpoczęła się we wrześniu 2010 roku, kiedy to zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko animatora . Ówczesna Ecotropicana mieściła się nie jak obecnie w budynku na Małych Garbarach, ale pod dwoma ogromnymi namiotami na ul. Gnieźnieńskiej. Gdy weszłam do środka, to, co zobaczyłam zaparło mi dech w piersiach. Byłam pod ogromnym wrażeniem stworzonej tam dosłownie wioski w dżungli. Mijały miesiące, aż została podjęta decyzja o zmianie lokalizacji. Wszyscy z wielkim żalem pod koniec czerwca 2011 r. opuszczaliśmy starą lokalizację. Osobiście bardzo sceptycznie byłam nastawiona do nowej lokalizacji, kiedy jednak w październiku zobaczyłam to, co zostało tam stworzone szybko zmieniłam zdanie. W maju 2012r. dostałam szansę zostania właścicielką tego niesamowitego miejsca. Wcześniejszy właściciel (Marek Stawski) postanowił przeprowadzić się do Koszalina, gdzie otworzył drugą Ecotropicanę. Choć jak to mówią własna firma to nie bajka i jest czasami ciężko to, kiedy widzę zadowolone i uśmiechnięte dzieci, reakcję każdego, kto odkrywa naszą plażę, a także przypominam sobie małego Adasia wciąż powtarzającego: „Jutro też przyjdę się tu pobawić” nie posiadam się z radości i przepełnia mnie duma, że to właśnie ja jestem właścicielką tego niesamowitego miejsca.

 

Marta Dobkowicz
Wszelkie Prawa Zastrzeżone (C) EcoTropicana.pl | Google+ Projekt i wykonanie - realstudio | tworzenie stron internetowych